مجدآرا: به پیلاتس و راه درستی که در پیش گرفته، اعتماد داریم

فدراسیون ورزشهای همگانی، با همکاری و دلسوزی پرفسور حیدر صادقی مدیر روابط بین الملل وزارت ورزش وجوانان، از کتاب پیلاتس رونماییکرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، علی مجدآرا در این ارتباط گفت: بر این باوریم که ورزش همگانی، مدیریت همگانی می طلبد و باید هرآنچه در رشته پیلاتس است را همه بدانند و گسترش بدهند و طبق قوانین و مقررات پیش بروند و دانش افزایی کنند.
وی افزود: همه هدف ما این است که هیچ چیز در انحصار نباشد و همه باید کمک کنند تا فعالیت ها برابر مقررات انجام شود و تمام هدف آموزش ما این است؛ هرآنچه را که در دنیا هست، به دوستداران عزیز پیلاتس آموزش بدهیم تا این رشته با شتابی دوچندان گسترش پیدا کند.
رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی ادامه داد: با این رویکرد و اهداف روشن و امیدوارکننده ای که در افق رشته پیلاتس دیده می شود، از همه ورزشکاران، مربیان و مدرسان در هرکجا که هستند دعوت به همکاری می کنیم، چرا که دوست داریم این رشته گسترش پیدا کند و از حضور اساتید بین المللی و انتقال آگاهی های آنان از طریق برگزاری دوره و تهیه جزوات و کتاب های روز دنیا برای شما استقبال می کنیم، چرا که به خانواده پیلاتس و راه درستی که در پیش گرفته اند، اطمینان و اعتماد داریم.
وی تاکید کرد: امسال را سال آموزش در فدراسیون نامگذاری کردیم تا بتوانیم با بهره بردن از داشته ها و اطلاعات  اساتید ایرانی و بین المللی، به دستاوردهای قابل اعتنایی در عرصه ورزش همگانی دست یابیم و در کنار تضمین سلامت جامعه، پشتوانه خوبی برای ورزش قهرمانی باشد.
به گفته مجدآرا، در این راستا تمام تلاش فدراسیون ورزشهای همگانی این بوده و هست که بتواند در جهت آموزش بویژه آموزش رشته های جدید و پرمخاطبی چون پیلاتس برنامه ریزی کند و با برگزاری دوره های بین المللی مدیریت ورزش همگانی زیرنظر فدراسیون جهانی به موفقیت های خوبی در این زمینه دست یابد و امروزه با تلاش مسئولین انجمن، مدرسان و مربیان پیلاتس، شاهد رخ دادن اتفاقات مهمی پیرامون این رشته پرطرفدار هستیم و خوشبختانه گام به گام با پیشرفت هایی که در دنیا بوقوع پیوسته، همراه شده ایم.

منبع : سایت انجمن پیلاتس ایران

Previous Article
Next Article

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *