کلاسهای پیلاتس کودکان

کلاسهای پیلاتس کودکان و نوجوانان

پیلاتس کودکان و نوجوانان

بچه های شاد و سالم موفق ترند،با پیلاتس فرزندانی شاد و سالم پرورش دهید.

مهم ترین و کلیدی ترین سالهای انجام فعالیت های علمی و سازمان یافته بدنی را از دست ندهید.

متاسفانه اهمیت ورزش برای کودکان به عنوان فعالیتی در جهت افزایش سلامت جسم و روح و اخلاق در کشور ما ناشناخته است و اغلب خانواده ها به ورزش به عنوان فعالیتی در جهت کسب عناوین قهرمانی می نگرند.حال آنکه مهم ترین و کلیدی ترین سالها در جهت افزایش سلامت جسم و افزایش نشاط و تامین سلامت روان و اخلاق افراد دوران کودکی و نوجوانی ست که از طریق ورزش تامیین می گردد.

والدین آگاه و فرهیخته ورزش را امری ضروری برای پرورش فرزندان سالم میدانند.

فواید پیلاتس برای کودکان و نوجوانان:

شناخت بدن خود: پیلاتس آگاهی کودکان را نسبت به سیستم عضلانی اسکلتی افزایش داده و سبب اصلاح سبک زندگی و شیوه های نشست و برخاست آنان می شود .

کاهش ضعف بدنی و چابکی بیشتر

تنفس صحیح تر و در نتیجه آن افزایش سطح هوشیاری و حافظه

پیشگیری و اصلاح دفورمیتی های جسمی:با توجه به تکنولوژی های عصر امروز و تغییر سبک زندگی،کودکان امروزه در معرض خطر ناهنجاری های اسکلتی و عضلانی بسیاری می باشند .این ناهنجاری ها از عوامل بروز زودرس بیماری هایی نظیر دیسک ،آرتروز و دیگر بیماری های عضلانی اسکلتی در افراد مبتلا می باشد.پیلاتس با حرکات علمی سبب پیشگیری و اصلاح این نوع ناهنجاری ها خواهد بود.

افزایش تعادل جسم و روان:

کلاس های پیلاتس کودکان کانون پیلاتس باران در فضایی شاد و مفرح مناسب کودکان و نوجوانان تشکیل می شود.

در این میان فرزندان شما در حین ورزش ،مهارت های اساسی زندگی از جمله ؛مهارت ارتباط موثر با دیگران؛مهارت حل مساله؛مهارت کنترل خشم و مدیریت استرس را خواهند آموخت.

در کلاسهای پیلاتس کانون باران با یک تیر چند نشان بزنید،هم سلامت جسم و هم سلامت اجتماعی و اخلاقی کودکان را تامین کنید.

مبارزه با فقر حرکتی و چاقی کودکان:پیلاتس مخصوص کودکان یک ورزش فوق العاده در قالب تفریح و بازی است که ارمغان آن تناسب اندام برای کودکان در شرایطی امن و لذت بخش است.

کمک به افزایش قد: قد افراد تا حدود زیادی به عوامل ژنتیکی وابسته است.با این وجود رشد حرکتی انسان خودکار نیست.تحقیقات نشان می دهد کودکانی که حجم بالایی از فعالیت های بدنی را در برنامه روزانه میگنجانند رشد حرکتی نرمال خواهند داشت.پیلاتس از جمله ورزش هایی ست که به دلیل دارا بودن حرکات مناسب برای رشد قدی،سبب افزایش قد فرزندان شما مطابق با ژن آنها خواهد شد.

Previous Article
Next Article

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *